Partneři

Partneři Tour

Města a kraje

Podporují nás

Zapojte se

Partneři Tour v ČR

Partneři Tour v NěmeckuGenerální partner

BRABEC vzduchotechnika, s. r. o. - přední odborníci v oblasti klimatizace a vzduchotechniky a společensky odpovědný generální partner projektu REVOLUTION TRAIN, díky kterému se (ve) vlaku mnohem lépe dýchá.


Hlavní partneři

Národní protidrogová centrála SKPV PČR - specializovaný policejní útvar s celostátní působností. Jako součást represivních složek podporuje i smysluplné preventivní projekty a pomáhá týmu REVOLUTION TRAIN po odborné stránce.

Policejní prezidium České republiky
Ministerstvo vnitra České republiky
České dráhy, a. s. - národní dopravce a také dopravce protidrogového vlaku REVOLUTION TRAIN. Díky lokomotivám ČD a skvělé spolupráci s vedením a zaměstnanci se náš preventivní program dostane za všemi návštěvníky na jejich oblíbené nádraží.
Pořádková a zásahová služba, s. r. o. - specialisté na poskytování zásahových služeb, udržování veřejného pořádku, ostrahu, zabezpečení budov a mnoho dalšího zajišťují, že je vybavení protidrogového vlaku v naprostém bezpečí.
Česko-německý fond budoucnost - organizace, která pomáhá stavět mosty mezi Čechy a Němci. Díky ČNFB se podařilo vytvořit nákladnou německou verzi vlakového preventivního programu a z projektu REVOLUTION TRAIN se stal mezinárodní fenomén.
E.ON Česká republika, s. r. o. - tradiční energetický partner, dodavatel elektřiny a zemního plynu především na jihu Čech a Moravy a také první firma, která kompletně zajistila třídenní zastávku REVOLUTION TRAIN ve svém domovském městě.
JIŘÍ JANDOŠ - stál u zrodu projektu REVOLUTION TRAIN a podílí se na jeho dalším vývoji.


Další partneřiInformuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR
PRO ŠKOLY - Program pro školy RODINA - Rodiče s dětmi a veřejnost STAŇTE SE PARTNEREM PROJEKTU

AKTUÁLNĚ PROJEKT PROGRAMY O NÁS PARTNEŘI KONTAKTUJTE NÁS
Tour Historie Pro školy Pro média Reference       Eliášova 274/4, Praha 6
Vizualizace Pro rodinu Kariéra Napsali o nás  info@revolutiontrain.cz
      +420 774 724 757
5D Pro firmy Foto