Program pro firmy - Partnerství a společenská odpovědnost
„Revolution Train“ má ambice a potenciál dlouhodobé účinnosti jak v oblasti protidrogové prevence, tak v propagaci zdravého životního stylu. Protidrogový vlak posouvá protidrogovou prevenci od přednášek a dalších neefektivních forem do podoby, jež dokáže zapůsobit na veřejnost 21. století. Spojte jméno své firmy s Revolution Train.

Program pro firmy

Originální zážitek založený na zapojení všech smyslů a spojený s užitečnými lekcemi. Zkrátka: příjemně strávený den v inspirativním prostředí vhodný pro všechny, které tradiční teambuildingy už omrzely.

Využijte unikátní prostory protidrogového vlaku Revolution Train k netradičnímu firemnímu teambuildingu. Program zaměřený na zdravý, sebevědomý a odpovědný životní styl Vám ušijeme přímo na míru.

Chcete pro Vaše kolegy neotřelý zážitek založený na zapojení všech smyslů (mezinárodně patentovaná 5D technologie), který je spojený s užitečnými lekcemi a příjemně stráveným dnem v inspirativním prostředí? Kontaktujte tým Revolution Train.

Absolvování firemního programu v protidrogovém vlaku Vám přinese hned dvojí užitek: získáte personál, který zvládá krizové situace, a zároveň podpoříte inovativní společensky prospěšný program tím, že se stanete partnerem projektu.

Nadační fond Nové Česko investuje zisk z programu pro firmy do rozvoje a zdokonalování dalších svých projektů zaměřených na vzdělávání dětí a mládeže.

Spolupráce s projektem tohoto typu je ideálním příkladem CSR – společenské odpovědnosti firem. Svou návštěvu tedy můžete vnímat také jako silnou prezentaci vlastní odpovědné role vůči veřejnosti.


PRO ŠKOLY - Program pro školy RODINA - Rodiče s dětmi a veřejnost STAŇTE SE PARTNEREM PROJEKTU

AKTUÁLNĚ PROJEKT PROGRAMY O NÁS PARTNEŘI KONTAKTUJTE NÁS
Tour Historie Pro školy Pro média Reference       Eliášova 274/4, Praha 6
Vizualizace Pro rodinu Kariéra Napsali o nás  info@revolutiontrain.cz
      +420 774 724 757
5D Pro firmy Foto